Agata-zespol

Agata

Dyplomowana masażystka i terapeutka pracy z ciałem. Opanowana pełna spokoju i koncentracji, jest z nami już od długiego czasu. Nasi goście po jej zabiegach i masażach czują ulgę i odprężenie. Jej specjalnością są masaże powięziowo – mięśniowe ( ból, napięcie, dyskomfort), masaże sportowe ( wszelkie kontuzje), a także masaż klasyczny, izometryczny i masaż miodem. Ze wschodnich praktyk uwielbia wykonywać masaż balijski. Pracuje terapeutycznie. Studiowała socjologię, a w wolnych chwilach zaczytuje się w książkach.


Magdalena

Kosmetolog, certyfikowany praktyk pracy z ciałem z 15 letnim doświadczeniem.

więcej informacji o mnie …http://holistyczne.com.pl/o-nas/#/o-mnie

Magdalena-zespol

Iza-zespol

Izabela

Iza Wilczyca Szamanka

Jest absolwentką akademii masażu tantrycznego „The Art of Tantra Massage Professional Treining” pod okiem Johna Hawkena oraz Freyi Wolnej.

Prowadzi Wilcze Warsztatowisko. Mieszka w Giżycku, ale podróżuje po całej Polsce oraz za granicą ze swoim wewnętrznym ogniem dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem .

Prowadzi sesje indywidualne, grupowe jak i dla par .

Organizuje podróże ceremonialne z medycyną szampańską Rappe oraz Cacao.

Dodatkowo wykonuje rytualne tatuaże oraz maluję na zamówienie obrazy wg intencji .


Aleksandra


Monika

Absolwentka Pedagogiki na UAM dzięki wiedzy z dziedziny psychologii, wrodzonej empatii i doświadczeniu w pracy z ciałem dzieli się z nami tym, czego wszyscy szukamy – bliskością, wrażliwością, pięknem. W  sesjach Masażu Motyla przekazuje dar dotyku, ciepła i harmonii. Uspokaja koi. Na przeszkody patrzy jak na szanse. Prywatnie jest żoną i matką 5 Szkrabów.


Ania

Trenerka tantry dla kobiet w szkole Prem Santoshi, dyplomowana masażystka tantry w szkole Johna Hawkena. Prowadzi Tantra Woman Circle. Certyfikowany wokalista i trener głosu. Ania prowadzi warsztaty głosowe i prowadzi indywidualne lekcje śpiewu. Koncertuje również jazzowo. Przeżywa uzdrawiającą podróż przez tajemnicę życia.

„Życie nie jest problemem do rozwiązania, ale tajemnicą, którą należy przeżyć”.


Krystian

Potrafię i lubię naprawiać materię ożywioną i tą nieożywioną. Z zamiłowania myśliciel, filozof, doradca, organizator, masażysta. Absolwent AWF Poznań, trener, były gimnastyk, lekkoatleta, medalista Mistrzostw Polski, od zawsze związany ze sportem.

Prócz wiedzy o ludziach i świecie tej książkowej zdobytej podczas  studiów, w pracy, na kursach, szkoleniach mam także tą najważniejszą tj. wiedzę wynikającą z doświadczenia życiowego, choćby z racji wieku i również stażu w ponad 20 letnim związku z partnerką, rodziną.

Lubię ruch jednakowo jak i bezruch.

Pozdrawiam wszystkich mądrych ludzi, przede wszystkim tych pracujących nad sobą, w pierwszej kolejności.

Nie oceniam lecz szerzej oczy otwieram … 


Magdalena Wróbel

Instruktorka tańca orientalnego oraz szeroko pojętej medytacji w ruchu. Masażystka, tantryczka. Na codzie związana z Fundacją Obszar Działań Twórczych Soma. Prowadzi u nas cykliczne warsztaty z tańca. Interesuje się rozwojem duchowym, poszerzaniem świadomości oraz różnymi formami