Może to miejsce czeka dla Ciebie


Magdalena Stachurska

Kosmetolog, certyfikowany masażysta z 17 letnim doświadczeniem praktyk pracy z ciałem, tantra therapist

więcej informacji o mnie …http://holistyczne.com.pl/o-nas/#/o-mnie

Kontakt: 884 884 728

  • sesje uwalniające/ emocjonalne blokady, rozbrajanie kręgosłupa/ uwalnianie napięć
  • uwalnianie stresu/ terapeutyczny masaż relaksacyjny
  • uwalnianie miednicy, uzdrawianie seksualności
  • rytuały tantryczne, ceremonie
  • uzdrawiający masaż tantryczny

sesje trwają od 1,5 do 3 h


Izabela Kudłowicz

Jest absolwentką akademii masażu tantrycznego „The Art of Tantra Massage Professional Treining” Johna Hawkena oraz Freyi Wolnej.
Prowadzi stronę na fb Wilcze Warsztatowisko.
Prowadzi sesje indywidualne, grupowe jak i dla par.
Organizuje podróże ceremonialne z medycyną szamańską Rappe oraz Cacao.
Dodatkowo wykonuje rytualne na zamówienie obrazy wg intencji. Szamanizmu uczy się od Anand Rudra. Intensywne praktykowanie Pierwotnego Szamanizmu i Tantryzmu. Połączenie z Elementalami Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze, Eter, Kosmogonia, Tantra Kriya Joga oraz od niezwykłej nauczycielki Arvick BAGHRAMIAN, która jest Współczesną Szamanką – Terapeutką, która stworzyła unikalny system wykorzystujący szamanizm w pracy terapeutycznej, jest autorką książki „Magia szamanizmu”.

Kontakt: 737 372 654

https://www.facebook.com/Wilcze-Warsztatowisko-Izabela-Kudlowicz-192118941161611/


Może to miejsce czeka na Ciebie….


Monika Liminowicz

„Zdrowieć, to dotykać miłością tego, co wcześniej było dotknięte strachem…” 
Stephen Levine


Jestem absolwentką Pedagogiki i właśnie ze swojego kierunku studiów uszczknęłam najważniejszy pierwiastek opiekuńczość, dodałam do tego magię delikatnego dotyku, który dała Eva Reich w swoim darze jakim jest Masaż Dotyk Motyla. Połączyłam te dwa składniki z życiodajnym oddechem.
Masaż dotyk motyla przyszedł do mnie dwa lata temu. W pierwszej kolejności doświadczyłam go jako obdarowana a z czasem zaczęłam nim obdarowywać. Zagościła we mnie wielka radość sprawiania uczucia spokoju, ukojenia i relaksu. W miarę upływu czasu nabieram  przekonania, że jest nam dziś potrzebny delikatny dotyk, czuła obecność, uważność na drugie serce i często niewyrażone, nieuświadomione potrzeby.

O Masażu Dotyk Motyla 


– rozpuszczenie napięć w ciele,

– poprawa kontaktu z własnym ciałem i jego odczuwania,

– przepracowanie trudnych doświadczeń życiowych,

– łagodzenie objawów stresu.
– Łagodny, kojący masaż dotyk motyla sprawia, że w szybkim czasie wchodzimy w stan relaksacji, polega na uwolnieniu zapisanych w ciele traumatycznych emocji i wspomnień.
– Badania  dowodzą, że doświadczenia, mogą ulec wyparciu i stłumieniu. Skutkiem powstrzymania ekspresji i emocji, jest tworzenie blokad i mechanizmów obronnych, które mogą przerodzić się w fizyczne i emocjonalne zaburzenia w postaci pancerza mięśniowego. 
–  Udowodniono, że im subtelniejszy dotyk, tym silniejszy efekt terapeutyczny. Masaż można przeprowadzić w ubraniu lub bezpośrednio na skórze.
– Narzędzie wspomagające zdrowie i rozwój w każdym wieku. Masaż posiada działanie energetyzujące lub uspokajające w zależności od aktualnej potrzeby masowanego. 
–  łagodzi objawy depresji, nerwicy i wpływa korzystnie na układ nerwowy. 

Monika Liminowicz

Kontakt: 516 775 386

– Pedagogika opiekuńczo wychowawcza studia magisterskie: UAM

– Kurs Masażu Dotyk Motyla: Marta Targońska-

Wykład Skuteczna Komunikacja jako wsparcie terapii: WSEiT- Komunikacja w kulturze coachingu w oparciu transorming comunication: cykl szkoleń MSC

– Warsztat refleksoterapia stóp: Marta Targońska – Warsztat refleksoterapia twarzy: Marta Targońska 

– Oswoić nieśmiałość warsztat: UAM- NLP: warsztat Mentalni – Porozumienie bez przemocy: wykład NVC Lab- Skuteczna komunikacja: szkolenie Point

 – Warsztat „Moje serce i miednica metodą Lowena”: Stella Brala

 – Emocje a choroby: wykład Ewa Dawidziak ZiemkowaMama. 

Moja strona https://www.facebook.com/Dotyk-Motyla-106295328175804


Anna Sokołek

Jest nauczycielką tantry. Życiowym celem jest kreowanie bezpiecznych i głębokich przestrzeni dla kobiet, które chcą odkrywać, kim są oraz pragną stawać się bardziej świadome siebie.

Uczy m.in. w międzynarodowej szkole „Tantra Woman”, prowadzi głęboko transformujące warsztaty oraz sesje indywidualne, zarówno online, jak i na żywo. Prowadz również sesje ustawień systemowych według pracy z figurkami Instytutu Family Affair Heiko Hinrichs oraz metody Berta Hellingera.

Tantry uczyła się od niesamowitej międzynarodowej nauczycielki Santoshi, a także od Johna Hawkena, Shachara Caspi i innych. Obecnie szkolę się w ramach szkoły Cichych Ustawień Gelharda Walpera.

Charakteryzuje się głębokim czuciem energii, czułą obecnością i silną intuicją.

Kontakt: +48 516 006 388

sesje uwalniania miednicy

uzdrawianie joni

www.tantradlakobiet.pl


Magdalena Gil

Magdalena Gil

Doradca, Life coach, astrolog.

Od zawsze fascynowała mnie praca z ludźmi. Pragnęłam uświadamiać im swoją wyjątkowość,  której w sobie nie widzieli oraz wspierać ich w jej odkrywaniu i realizowaniu w świecie.

Gdy rozpoczęłam pracę coachingowo – mentoringową zaczęłam zastanawiać się gdzie leży korzeń naszej indywidualności. Czy istnieje jakiś uniwersalny wzór pozwalający określić dlaczego jesteśmy tacy jacy jesteśmy? Dlaczego różnimy się talentami, zainteresowaniami pragnieniami, potrzebami, typem emocjonalności, sposobem pracy i zarabiania, w końcu  dlaczego podobają nam się określone typy ludzi i jak tworzymy relacje.

Odpowiedzi na te pytania przyniosła mi astrologia. 

Pracuję w nurcie astrologii humanistycznej, która  jest narzędziem rozwojowym. To oznacza, że człowiek ma wolną wolę w jaki sposób wykorzystać swój potencjał, a wyzwania i trudności przemienić w skarby.

Z wykształcenia jestem magistrem Pedagogiki, specjalność Poradnictwo. 

Ukończyłam Kursy Astrologii Urodzeniowej i Astrologii Partnerskiej u Karoliny Gaworskiej (jakowniebie.com).

Cały czas poszerzam wiedzę  jako uczestniczka warsztatów i kursów Warszawskiej Szkoły Astrologii.

Ponadto stale uczestniczę w licznych warsztatach z dziedziny rozwoju osobistego i duchowego oraz korzystam ze wsparcia coachów i mentorów realizując w praktyce zdobyte umiejętności, zgodnie z myślą Agnieszki Maciąg :

„Żyjemy w czasach, w których liczy się osobiste doświadczenie. Możemy dać innym to, co sami mamy. Cała reszta jest nic nie znaczącą teorią”.

Prowadzę sesje interpretacji horoskopu urodzeniowego partnerskiego oraz  warsztaty astrologiczno – rozwojowe.

Kontakt:

663 948 080


Agnieszka Bryś

Masażystka – szkoła Bodywork

Masaż klasyczny relaksacyjny w moim wykonaniu, to połączenie dotyku i zintegrowania energii w Twoim ciele. To czas, który podarujesz sobie lub komuś bliskiemu. Poczujesz fascynującą Moc, która jest w Tobie, płynącą z rozluźnienia Twojego ciała. Ciała, które zasługuje na wszystko, co najlepsze. Poczujesz spokój i wewnętrzną harmonię. Przyjdź i przekonaj się sam. Z wdzięcznością i szacunkiem Zapraszam. Agnieszka Bryś

W wolnych chwilach praktykuję jogę, taniec intuicyjny, medytację w ruchu. Odkrywam aspekty wschodniej filozofii życia. Interesuje mnie ciągły rozwój i podążanie za swoją Prawdą.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, studiowałam pedagogikę opiekuńczo wychowawczą i wczesnoszkolną i przedszkolną. Brałam też udział w szkoleniu z NVC czyli porozumienie bez przemocy.

Tel: 667 276 929