świeca masaż

W naszej Przestrzeni znajdziesz m.in. gabinet masażu, gdzie możesz poddać się różnym formom pracy z ciałem:

Holistyczne – oferta masaży

Masaż klasyczny

120zł – 1h

Przede wszystkim działa, jak naturalny środek przeciwbólowy, odżywia tkanki, poprzez wzmożenie transportu energetycznego, regeneruje zmęczone mięśnie. Jest polecany przy problemach z przyrostem tkanki tłuszczowej oraz zaburzoną gospodarką nawodnienia organizmu, ponieważ przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ limfy i krwi. Masaż całego ciała, wykonywany klasycznie z umiarkowaną siłą, po nałożeniu na masowane partie, ciepłego olejku oczyszczającego.


Masaż relaksacyjny

150zł -1h

Jest masażem, dzięki któremu odzyskamy wyciszenie i spokój. Polecany jest wszystkim, bez względu na wykonywany zawód, uwalnia od stresu, przepracowania i zmęczenia. Wyzwala przepływ pozytywnych sił witalnych, pozbywając ciało i umysł złej energii. Masaż całego ciała, wykonywany jest bardzo delikatnymi ruchami, na całym ciele z dodatkiem ciepłego olejku oczyszczającego.


Masaż stemplami ziołowymi

170zł – 1h

Masaż stemplami wywodzi się z Tajlandii, gdzie znany i z powodzeniem stosowany jest od ponad 400 lat. Polecany jest przy chronicznym zmęczeniu, osobą żyjącym w ciągłym stresie, przy dokuczliwym bólu mięśni i przy siedzącym trybie życia. Wykonuje się go, przy użyciu specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, wypełnionych rozdrobnionymi ziołami i przyprawami. Przed masażem, stempel jest podgrzewany, aby uwolnić olejki eteryczne, zawarte w ziołach.


Masaż Dotyk Motyla

100zł – 1h

Masaż Dotyk Motyla stosuje się na zablokowaną energię w organizmie człowieka, z powodu stresu, traum czy urazu, poprzez bardzo delikatne bodźce. Masaż może być wykonywany przez ubranie. Wykonuje się go poprzez delikatne głaskanie całego ciała. Zasada jest taka, że im subtelniejszy jest bodziec – dotyk, tym efekt jest lepszy. Masaż poprzedzony jest rozmową z terapeutką.


Masaż rosyjski miodem

170zł -1h

Przeznaczony jest dla osób, które mają problemy z zaburzoną gospodarką wodną w organizmie. Pomaga pobudzić układ krążenia, transport limfy i zmniejszyć zastoje wody w organizmie. Masaż wykonywany jest miodem, który oczyszcza skórę i dodaje witamin, a specjalna technika gwarantuje właściwości antycellulitowe i wyszczuplające.


Masaż masłem Shea

170zł -1h

Masło Shea to naturalny preparat pielęgnacyjny, który idealnie nadaje się do skóry suchej i z problemami atopowymi. Nawilża, regeneruje, odbudowuje naskórek oraz warstwę lipidową. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza widoczność rozstępów i blizn. Głęboko odżywia skórę, co czyni ją gładką, elastyczną i piękniejszą. Masaż tym preparatem jest oczyszczający i relaksacyjny, czyli odpręży ciało i umysł oraz zadziała detoksykującą na Twoją skórę. Zostaną usunięte toksyny z Twojego organizmu, przez pobudzenie krążenia krwi i limfy. Twoja skóra będzie wyglądała zdrowo, nabierze równomiernego kolorytu i pozbędzie się nieprzyjemnego w dotyku, suchego naskórka. Masaż obejmuje całe ciało, skórę głowy i twarzy. W zabiegu stosujemy naturalne oleje, maceraty i peelingi, które tworzymy sami, na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia.


Holistyczne – Rytuały klasyczne

Rytuał Balijski – Głębokie odprężenie

250zł – 1h

350zł – 1,5h

Wyspa Bali położona na obszarze Indonezji to miejsce, w którym odnajdziesz harmonię i spokój. Dlatego masaż, Rytuał Balijski – Głębokie odprężenie, ma w naszej ofercie wyjątkowe miejsce. Główne założenie masażu to głębokie odprężenie całego ciała oraz duszy, wzmocnienie naszej pozytywnej energii CHI oraz przywrócenie stanu równowagi, organizmowi i zmysłom. Masaż polega na intensywnej pracy z ciałem poprzez rozciąganie, rozcieranie, i uciskanie punktów, gdzie siła nacisku jest większa, niż w masażu klasycznym. Ucisk usuwa zastoje energetyczne, jednocześnie pobudzając i wprowadzając balans energetyczny. Szczególnie dużo uwagi podczas rytuału, poświęcamy na pracę z ramionami, karkiem, placami oraz głową. Masaż zaczynamy naturalnym peelingiem kawowo-kokosowym całego ciała. Pracujemy z naturalnymi, certyfikowanymi olejkami eterycznymi do masażu o zapachu bergamotki, jaśminu, ylang-ylang i różanym. Rytuał kończymy podaniem naturalnego naparu z tartego imbiru, który przyspiesza proces oczyszczania i usuwania toksyn z organizmu.


Rytuał WschoduDotyk Orientu

300zł -1h

Rytuał rozpoczynamy od ziołowej kąpieli stóp, następnie metodą Champi masowana jest głowa i kark, aby zakończyć na masażu całego ciała. Do masażu ciała używamy ciepłego, oczyszczającego oleju, wykonując miękkie i delikatne ruchy, które wprowadzając ciało w stan głębokiego relaksu. Podczas rytuału wykorzystujemy różne techniki wschodnie. Główne założenie masażu to osiągnięcie przez ciało i duszę relaksu, odprężenia i zmniejszenie podatności na bezsenność. Otrzymasz zastrzyk ukojenia i spokoju, staniesz się wypoczęty, wyciszony i szczęśliwy. Poprawią się Twoje siły witalne oraz przepływ pozytywnej energii. Polecany szczególnie tym, którzy żyją w ciągłym stresie oraz w biegu, zapominając, jak ważny jest relaks i odnalezienie swojej pogubionej duszy, aby połączyć się w całość.


Rytuały Holistyczny Rozkwit – masaże uzdrawiające ciało i duszę

Rytuał holistyczny – Ukojenie

150zł – 1h

Rytuał Ukojenie to połączenie masażu dotyku Motyla z sesją uwalniającą. Masaż dotyk motyla jest bardzo relaksacyjnym zabiegiem i polega na delikatnym głaskaniu naszego ciała. Polecany jest wszystkim, którzy borykają się z doświadczeniem traumy. Zabieg ten ukoi, odpręży, wyciszy i przyniesie spokój. Sesja uwalniająca to techniki pracy z oddechem, praktyką uważności, wizualizacją. Rytuał poprzedza rozmowa.


Rytuał holistyczny – Przebudzenie

250zł – 1h

Rytuał Przebudzenie wywodzi się z naszej filozofii holistycznej, łączy ciało, duszę i ducha. Podstawą masażu jest czuły dotyk, którego celem jest przywrócenie harmonii masowanego z samym sobą i otoczeniem. Masowany odczuwa świadomy dotyk masującego i uczy się świadomości swojego ciała, poznaje je, ucząc się do niego szacunku i miłości. Masaż wzmacnia organizm przez dostarczenie mu energii i odprężenia. Dochodzimy do momentu przebudzenia, poprzez subtelny dotyk, pocieranie, uciskanie, ugniatanie i połączenie naszego ciała z naszym duchem. Jeżeli jesteś na początku drogi poznania samego siebie i swojego ciała. Nie wiesz o nim wiele, a chcesz zacząć czerpać przyjemność z energii, którą masz w sobie, to koniecznie poddają się temu rytuałowi.


Rytuał holistyczny – Uwolnienie

300zł – 1h

Rytuał Uwolnienie to praca z ciałem, duchem i oddechem, uwięzionym w ciele, które jest w ciągłym stresie. Podczas masażu skupiamy się nad uwolnieniem masowanego od złej energii, pracujemy nad wydobyciem emocji, uwolnieniem blokad i działających błędnych schematów. Staramy się, aby ciało i ducha uwolnić od nadmiernej destrukcji, wynikającej z nieumiejętności wyzwolenia emocji i uczuć. Uwalniamy obolałą duszę, aby mogła wzmocnić się i wrócić do ciała silniejsza, piękniejsza i jaśniejsza. Pracujemy na poziomie miednicy. Jeśli czujesz i potrafisz odczytywać sygnały, które wysyła do Ciebie ciało, gdy prosi o pojednanie z duchem, to ten rytuał uwolni całą Twoją energię. Wyrzuci z ciała wszystkie blokady, które są męczące dla Twojego ciała i ducha.


Rytuał holistyczny – Zmysły

450zł -1h

Rytuał Zmysły dedykowany jest wszystkim, którzy chcą otworzyć się na swój wewnętrzny głos natury. Cała sesja jest przygotowana w takim scenariuszu, aby otworzyć Twoje zmysły. Mamy ceremonie powitania, korzystamy dodatkowo z pobudzających narzędzi, piór, ciepłych ręczników. Masaż przez dotyk, rozcieranie, gładzenie i uciskanie pobudza przepływ dobrej energii, doprowadzając zmysły do ogromu szczęścia, radości, euforii. Twoje ciało i dusza otworzą się na Twój wewnętrzny głos natury. Jeśli chciałbyś poczuć ogrom szczęścia, który jest w Tobie ukryty i masz trudności z jego odnalezieniem, to ten rytuał pomoże Ci je poczuć jeszcze raz.


Rytuał holistyczny – Pełnia

600zł – 2h

800zł – 3h

Rytuał Pełnia rozpoczyna się wspólną medytacją, która daje pełnie doznań i radości. Kontakt z naszymi klientami jest dla nas inspiracją i czerpiemy od nich wiedzę, wprowadzając ją w praktykę. Tak wypracowaliśmy wspólnie rytuał, który trwa około 3h, ponieważ potrafi on przenieść nas na całkowity nowy poziom świadomości i rozwoju. Uczestniczymy w przeżywaniu głębokich doznań ciała i ducha połączonych z mistycyzmem. Pracujemy w tej formie, również nad wyzwaniami związanymi ze sferą seksualną.


Rytuał holistyczny – dwie Boginie, Ceremonialny masaż na 4 ręce, przebudzenie

500zł – 1h

Rytuał dwie Boginie to masaż synchroniczny na cztery ręce. Biorą w nim udział dwie osoby masujące, które wykonują w tym samym czasie, te same techniki i w tym samym tempie. Masaż odbywa się przy muzyce relaksacyjnej i przy użyciu oliwki i olejków eterycznych. Masaż należy do jednych z najtrudniejszych technik, ponieważ wymaga od masujących pełnego skupienia i koncentracji oraz koordynacji ruchów, aby w pełni uzdrowić i zrelaksować masowanego.


Projekt Pokój

W samym sercu Poznania istnieje miejsce, które zostało stworzone z myślą o Tobie i Twoich klientach. Jeśli organizujesz warsztaty pracy z ciałem, jesteś masażystą, interesujesz się medycyną wschodu, jogą, tantrą, różnymi rodzajami medycyny holistycznej, to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Posiadamy przystosowaną przestrzeń do rozpoczęcia w niej Twojej przyszłości. Mamy do dyspozycji salę warsztatową,kuchnię i łazienkę.

Wszystko w Centrum Poznania, niedaleko Starego Browaru, ul. Półwiejska 16/6 telefon 884 884 728