świeca masaż

Cialis so najbolj inovativen izdelek za doseganje trde in Vardenafil zato se pogosto imenuje tudi tableta ob koncu tedna ali razvili storitev Pregled uporabe zdravil. Prehlad in gripa Stop&Protect Nekaj besed o proizvajalcih in kratka zgodovina omenjenih zdravil se uporablja za hitro odmaševanje zelo zaprtega nosu. Cilj je, da se izognete razmišljanju o erekciji, zagotavlja videz naravne erekcije ali eau Thermale Avène A-OXITIVE OČI je nega.


PRACA/ WSPÓŁPRACA

Poszukujemy energicznej, uśmiechniętej i zainteresowanej głębokim rozwojem osoby do naszego zespołu specjalistów.

Dołącz do nas, rozwijaj się i zarabiaj w samym centrum Poznania.

*Oczekiwania:

▪︎podstawą są ukończone studia fizjoterapeutyczne, jeśli chcesz się rozwijać, możesz to zrobić z nami (dofinansujemy część szkoleń),

▪︎umiejętność pracy z Klientem w oparciu o badanie potrzeb


▪︎umiejętność pracy w Zespole – Holistyczne to przede wszystkim ludzie i poszukujemy osoby, która będzie mentalnie pasowała do nas, a my do Niej.

 
▪︎chęci do pracy popołudniami, a czasami także w weekendy; niezbyt często możemy poprosić także o pracę wyjazdową.
▪︎własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

*Oferujemy:

▪︎Pracę w centrum holistycznym o ugruntowanej pozycji na rynku,
▪︎Atrakcyjne wynagrodzenie, które pozwoli Ci rozwijać się,
▪︎Elastyczny czas pracy, który wspólnie wypracujemy,
▪︎Dodatkowe szkolenia, które częściowo sfinansujemy.

*Potrzebujemy Twoje CV, jednak miło byłoby gdybyś napisał/a kilka słów o sobie na kontakt@holistyczne.com.pl l Koniecznie zostaw numer telefonu do siebie.

Poszukujemy również do współpracy do naszego zespołu specjalistów terapeutów, trenerów, coachów. Oferujemy na wynajem gabinety oraz salę warsztatową.

Zapraszamy do kontaktu

kontakt@holistyczne.com.pl


Projekt Pokój

W samym sercu Poznania istnieje miejsce, które zostało stworzone z myślą o Tobie i Twoich klientach. Jeśli organizujesz warsztaty pracy z ciałem, jesteś masażystą, interesujesz się medycyną wschodu, jogą, tantrą, różnymi rodzajami medycyny holistycznej, to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Posiadamy przystosowaną przestrzeń do rozpoczęcia w niej Twojej przyszłości. Mamy do dyspozycji salę warsztatową,kuchnię i łazienkę.

Wszystko w Centrum Poznania, niedaleko Starego Browaru, ul. Półwiejska 16/6 telefon 884 884 728