a

Aperiri vivendum has in. Eu fabellas deseruisse mea, hinc solum tractatos vim ad, ut quem voluptua nam. Ei graeci oblique perci.

Recent Posts

Cześć

Wspólnie tworzymy Holistyczne i tu możesz poznać naszą historię!

Kim są holistyczne?

Holistyczne to kobiety świadome, piękne i pewne siebie. Kobiety, które żyją w zgodzie ze sobą, cieszą się życiem i lubią go doświadczać, celebrują każdą chwilę i nie boją się zmian. To kobiety mądre, szczęśliwe, ponadczasowe i nowoczesne. Takie jesteśmy – czy też czujesz, że to jest Twoja ścieżka życiowa? Zapraszamy Cię – dołącz do nas!

people-3142549_1280
Holistyczne stworzyła

Magdalena Stachurska

Jestem certyfikowanym praktykiem pracy z ciałem, kosmetologiem.

Nazywam się Magdalena Stachurska.

Dzięki życiowym doświadczeniom, wiedzy zdobywanej nie tylko z książek i szkoleń, ale przede wszystkim z wnętrza siebie znalazłam się w miejscu, gdzie pomagam innym kobietom w odnalezieniu harmonii, szczęścia, zdrowia i piękna.

Zapraszam Cię do krótkiej historii o mnie.

Jak doszłam do etapu, w którym jestem obecnie?

Moja ścieżka rozwoju osobistego rozpoczęła się piętnaście lat temu, kiedy pierwszy raz natknęłam się na ajurwedę – filozofię holistyczną. Wydarzyło się to podczas szkolenia z masażu ajurwedyjskiego. Wtedy to poznałam całą koncepcję, że człowiek to istota holistyczna, a jej nieodłączne elementy to dusza, ciało i umysł, a najważniejsze – to dążyć do uzyskania równowagi pomiędzy nimi. Poczułam to i zapragnęłam żyć holistycznie.

Od tamtej pory zaczęłam wdrażać koncepcję holistyczną do każdej dziedziny mojego życia. Ta koncepcja zaprowadziła mnie do szkoły wizażystów Luizy Lenartowicz  -prekursorki wizażu w Polsce, wyjątkowej pasjonatki prawdziwego piękna, kobiety wierzącej w to, że „dobry makijaż może nawet uzdrowić duszę”. Uczyłam się wrażliwości na piękno, zdobywałam wiedzę o nowatorskich technikach oraz wydobywania tego, co najpiękniejsze w kobiecie. To był czas wyjątkowy. Dzięki Luizie zrozumiałam, że makijaż jest pięknym dodatkiem dla nas, kobiet i tego właśnie uczę w mojej pracy inne kobiety.

Ach co to był za dzień!! Najpiękniejszy w moim życiu! W tym roku świętujemy 6 rocznicę ślubu często powracamy do tego dnia wspominamy go... Ja czułam się bardzo wyjątkowo, ukochany mężczyzna u boku, piękna biała suknia, fryzura jaką chciałam, no i makijaż!! Praktycznie to dzięki niemu czułam się tak wyjątkowo <3 Za każdym razem gdy w trakcie wesela spoglądałam w lustro nie miałam byłam zachwycona i wdzięczna <3 Z całego serca polecam!! <3

Anita Z

Magdę poznałam z polecenia koleżanki. Po godzinach spędzonych w biurze, siedzącym stylu życia i staniu w korkach, pomogła mi wrócić do dawnej formy. Ponadto sprawiła, że wiem, czego potrzebuje mój organizm i jak unikać wygodnie unikać siedzącego trybu życia

Ewa

Praca z Magdą to czas, który można poświęcić w całości sobie i się zrelaksować. A Magda poza tym, że zna się na tym, co robi, wkłada w swoją pracę pasję.

Monika

Upiększanie, swoboda i indywidualność to trzy słowa w wizażystyce, które mnie charakteryzują.

Moja ścieżka rozwoju osobistego rozpoczęła się piętnaście lat temu, kiedy pierwszy raz natknęłam się na ajurwedę – filozofię holistyczną. Wydarzyło się to podczas szkolenia z masażu ajurwedyjskiego. Wtedy to poznałam całą koncepcję, że człowiek to istota holistyczna, a jej nieodłączne elementy to dusza, ciało i umysł, a najważniejsze – to dążyć do uzyskania równowagi pomiędzy nimi. Poczułam to i zapragnęłam żyć holistycznie.

Jenny Dress

W trakcie studiów założyłam bloga Jenny Dress, gdzie początkowo pokazywałam swój styl. W ten sposób chciałam udowodnić, że moda to osobowość, swoisty rodzaj wyrażania siebie, swoich emocji. A potem poszłam o krok dalej i zaczęłam pisać nie tylko o modzie, ale też o zdrowiu, życiu i pasjach.

W 2014 roku mój prywatny epizod doprowadził mnie do fundacji „Dobrze, że jesteś”. Przeszłam wówczas badania onkologiczne pod kątem guza piersi. Na szczęście w ostateczności nic nie wykryto, ale dzięki temu dołączyłam do grona ludzi związanymi z fundacją. Zapragnęłam pomagać kobietom, czułam się jedną z nich i wiedziałam, że moja empatia może im pomóc. Stworzyłam poznański oddział podopiecznych fundacji – kobiet chorych na raka. Kobiet wyjątkowych, silnych, odważnych. Odwiedzałam je, byłam wsparciem, motywowałam do zmiany, organizowałam wycieczki, warsztaty, spotkania, czułam silną więź i ogromną potrzebę pomagania. 

W 2016 roku, wraz z fundacją „Dobrze, że jesteś”, stworzyłam kalendarz „ODWAŻNE 2017”, w którym wzięły udział podopieczne tejże fundacji. Twórcą zdjęć do kalendarza była Magdalena Krajewska – fotografka kobiet.

W 2017 stworzyłam „HOLISTYCZNE”

Stworzyłam „HOLISTYCZNE”, by zintegrować się z kobietami, które chcą być piękne, zdrowe, świadome i szczęśliwe. W tym samym roku zmarła na nowotwór moja mama, z którą łączyła mnie ogromną więź. Zrezygnowałam wówczas z pracy w fundacji, aby pobyć ze sobą, intuicyjnie rozwijając i odkrywając na nowo swoją duchowość. Momentem przełomowym były dla mnie warsztaty z medytacji u Macieja Wieloboba. Spotkanie to bardzo odmieniło moje życie. Odnalazłam spokój oraz wewnętrzną harmonię, która pomogła mi uporać się z cierpieniem po śmierci mamy. Od tego czasu medytacja towarzyszy mi każdego dnia w moim codziennym życiu. 

Obecnie jestem na etapie rozwoju duchowej tantry i odkrywania swojej kobiecości i seksualności. To tantra dała mi inne spojrzenie na siebie, to właśnie dzięki tantrze otworzyłam się znów na kobiecość. Poczułam przypływ pięknej energii, radości, miłości do swojego ciała i prawdziwego szczęścia. 

Studia, szkolenia oraz kursy, które ukończyłam:

 • 2012 – Wydział Zdrowia Publicznego kierunek Kosmetologia- Wyższa Szkoła Administracji i Pedagogiki
 • 2004 – Kurs masaż klasycznego Szkoła Bodywork Ewa Mikuła
 • 2007 – Kurs masażu – Dynamiczny Masaż Antycellulit modelowanie sylwetki rewitalizacja po porodzie Szkoła Bodywork Piotr Szczotka
 • 2004 – Tybetański Masaż Ciała AYURVEDA ABHYANGA PRO-NATURA
 • 2013 – Kurs Energetyczna Struktura Człowieka prowadząca Izabella Demozzi przedstawiciela Centrum Ajurwedy w Indiach.
 • 2018 – Warsztaty tantry  Warszawa „Drzewo Życia” Prem Santoshi
 • 2010 – Kurs Wizażu Szkoła Wizażu i Stylizacji Beauty Art
 • 2010 – Podstawy Wizażystyki Szkoła Wizażystów Luizy Lenartowicz
 • 2010 – Pierwszy stopień Analizy Kolorystycznej Szkoła Wizażystów Luizy Lenartowicz.
 • 2011 – Pierwszy stopień Wizażystyki Szkoła Wizażystów Luizy Lenartowicz.
 • 2011 – Drugi stopień Wizażystyki Szkoła Wizażystów Luizy Lenartowicz

Skontaktuj się!